TK Lighting Vaio

TK Lighting Vaio

Opis

Osoby, którym podobają się klasyczne, lecz pełne prostoty wnętrza, z pewnością zachwycone będą tak ekskluzywną kolekcją lamp oferowaną przez sklep ze strony galaxylamp.pl pochodzącą od producenta TK Lighting jak Vaio. Ich cechą charakterystyczną jest stelaż wykonany z naturalnego drewna oraz abażur materiałowy w białym i szarym kolorze.

Są to niezwykle piękne lampy dające delikatne światło i tworzące specyficzną atmosferę we wnętrzach. Wśród kolekcji znajdują się:

  • lampy stojące,
  • biurkowe,
  • kinkiety,

a także ciekawe żyrandole z trzema i pięcioma lampami z możliwością ustawienia światła w różnych kierunkach. Drewno w zestawieniu z materiałem daje poczucie naturalności. Bez względu na to, czy wybierze się wersję szarą, czy białą, obie są jednakowo piękne i zdobić będą każde eleganckie wnętrze. 

Na stronach sklepu można znaleźć mnóstwo innych przepięknych lamp i żyrandoli dedykowanych głównie wnętrzom nowoczesnym, ale można tu także spotkać kilka ciekawych serii przeznaczonych do typowo klasycznych wnętrz, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

Dodaj komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Również W Pobliżu:

DetailingTeam Sosnowiec

Struga 1

Sosnowiec

Zobacz

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Giewont 16

Bielsko-Biała

Zobacz

Malaya Sp. z o.o.

Mickiewicza 18

Racibórz

Zobacz