Uprząż wspinaczkowa | https://beal.pl/

Uprząż wspinaczkowa | https://beal.pl/

Opis

Warto wiedzieć, że uprząż wspinaczkowa marki Beal powstała z myślą o maksymalnym komforcie oraz bezpieczeństwie. Podobnie jak inne produkty sprzedawane na stronie internetowej beal.pl! W ofercie posiadają oni różnego rodzaju liny, wspomniane uprzęże, karabinki, kaski i wiele, wiele więcej.

Przedsiębiorstwo największy nacisk kładzie na maksymalne bezpieczeństwo, co jest w końcu najważniejszą kwestią zarówno we wspinaczce sportowej, jak i przy pracach na wysokości. Oczywiście niemniej ważne są także jakość oraz niskie ceny. Obie kwestie idą w parze, co pozwoliło firmie osiągnąć miano liderów w branży. Jeżeli więc szukasz dobrego wyposażenia wspinaczkowego, skorzystaj z pomocy doświadczonych pracowników i postaw na jakość. Nic nie jest tak ważne, jak bezpieczeństwo. W końcu na wysokości można zaufać wyłącznie linie!

Dodaj komentarz


Oferta tej firmy jest na tyle bogata by trafić w potrzeby zajmujących się wspinaczką czy to w formie sportowej czy jako pracy na wysokości. Zajrzyjcie sobie na ich stronę - dostępne są tam katalogi ofertowe. Według mnie warto. :)
Opublikowane przez: lazyfish992 Data: 2020-01-08 13:55:48 Ocena: 3

Również W Pobliżu:

AGTOM s. z o.o.

Władysława Jagiełły 6

Kraków

Zobacz

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż Podhalański 157

Odrowąż

Zobacz