Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL | Głosy lektorów

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL | Głosy lektorów

Opis

Firmy zainteresowane współpracą z lektorami, którzy decydują się użyczać swoich głosów do różnego rodzaju nagrań, powinny zwrócić uwagę na ofertę profesjonalnego studia lektorskiego, którego siedziba znajduje się w miejscowości Osiek nad Wisłą w powiecie toruńskim. Mowa o firmie Lektoring.pl, tworzonej przez osoby z dużym doświadczeniem w pracy w mediach i współpracującej z wykwalifikowanymi lektorami natywnymi, którzy realizują zlecone im zadania zarówno w studiu należącym do firmy, jak również we własnych studiach nagrań.

Głosy lektorów można odsłuchać online na stronie internetowej firmy. W znajdującym się tam banku głosów dostępne są głosy należące do wielu osób, różniących się między sobą narodowością, płcią, wiekiem, a także doświadczeniem w nagrywaniu materiałów dźwiękowych. Dzięki tak dużej różnorodności każdy klient może wybrać takiego lektora, którego głos najbardziej przypadł mu do gustu.

Dodaj komentarz


Współpracę z tym studiem lektorskim zaliczam do udanych. Jeśli szukacie odpowiednio "głosu" to myślę, że warto zajrzeć właśnie do nich. :)
Opublikowane przez: evittu Data: 2019-09-12 10:23:09 Ocena: 4

Również W Pobliżu:

Autokasacja U Jacka

Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Aleksandrów Kujawski

Zobacz

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

Legionów 16

Toruń

Zobacz

Amer Event

Szymborska 53

Inowrocław

Zobacz