Podział majątku adwokat Warszawa | http://adwokat-rodzinny.com/

Podział majątku adwokat Warszawa | http://adwokat-rodzinny.com/

Opis

Rozstanie małżonków to jedno z wydarzeń, które budzi wiele emocji. Niestety, głównie negatywnych. Wiele spraw rozwodowych jest dodatkowo utrudnionych przez inne ważne kwestie, takie jak opieka nad dziećmi, podział majątku, alimenty, przemoc w rodzinie.

Każda osoba, która planuje podjąć kroki w celu uzyskania rozwodu, powinna wiedzieć, jakie są jej prawa i obowiązki. Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski świadczy porady prawne w sprawach takich jak podział majątku. Adwokat działa w Warszawie.

Warto wiedzieć, że rozdzielenie majątku może nastąpić dopiero po ustaleniu wspólności majątkowej pomiędzy małżonkami (rozdzielność majątkowa może zostać ustalona również przed notariuszem). W ramach współpracy z adwokatem klient może złożyć odpowiedni wniosek do sądu powszechnego, który zajmie się określeniem składu i wartości mienia wspólnego rodziny oraz jego podziału.

Należy zaznaczyć, że do przeprowadzenia tego typu procedury potrzebna jest również inicjatywa dowodowa byłych małżonków, w celu ujawnienia całego majątku wspólnego.

Dodaj komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Również W Pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Trakt Brzeski 58

Warszawa

Zobacz

Invenco Sp. z.o.o.

Al. Żwirki i Wigury 93

Warszawa

Zobacz