https://hurtownia-kosmetyczna.com.pl/ - Noble lashes

https://hurtownia-kosmetyczna.com.pl/ - Noble lashes

Opis

Dystrybucja hurtowa i detaliczna produktów pielęgnacyjnych, w tym również kosmetyków wegańskich, to domena marki Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska. Firma na swoją siedzibę w Koszalinie, ale nie ogranicza sprzedaży jedynie do lokalnego rynku. Z możliwości złożenia zamówienia mogą skorzystać osoby prywatne i przedstawiciele biznesowi z terenu całego kraju. Dostawca informuje, że nie wysyła towaru poza granice Polski.

Lista produktów, jakie udostępnia na swojej stronie dystrybutor, obejmuje wyroby polskich producentów, w tym również niewielkich, mało znanych firm, proponujących kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji dobrej jakości, ale wytwarzane na mniejszą skalę. Marki, z którymi hurtownia nawiązała współpracę, to między innymi Elarto (producent akcesoriów do manicure i pedicure) czy też Noble lashes, wytwórca aplikatorów, stymulatorów wzrostu i zagęszczaczy do rzęs.

Dostawca na bieżąco uzupełnia listę sprzedażową o nowe produkty. Najczęściej wybierany towar można znaleźć w zakładce Bestsellery.

Dodaj komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Również W Pobliżu:

STUDIO22

Moniuszki 8

Połczyn Zdrój

Zobacz

MASI dr Mariusz Domagalski

Wielka Odrzańska 30

Szczecin

Zobacz

Averto Sp. z o. o.

Śląska 32a

Szczecin

Zobacz