Taniec towarzyski dla dzieci Warszawa

Taniec towarzyski dla dzieci Warszawa

Opis

Twoje dziecko zafascynowało się tańcem, po obejrzeniu kolejnej serii Tańca z Gwizdami i mówi, że ono też by tak chciało tańczyć, jak uczestnicy show? Może warto więc zapisać je na taniec towarzyski dla dzieci? W Warszawie działa wiele szkół tańca, które maje tekże sekcję dla dzieci.

Jedną z takich szkół jest szkoła tańca Rising Stars, gdzie zajęcia dla małych tancerzy prowadzą utytułowani tancerze, którzy zajmowali czołowe miejsca w dyscyplinie, jaką jest sportowy taniec towarzyski, zarówno w mistrzostwach krajowych, jak i międzynarodowych.

Dzieci mają zajęcia kilka razy w tygodniu, zajęcia odbywają się w małych grupach, tak, aby dzieci mogły poćwiczyć technikę zarówno indywidualnie, jak i w parach.

Na lekcjach dzieci będą miały szansę opanować postawy tańców standardowych, a także nowoczesnych. W programie jest, np.:

  • walc angielski i wiedeński
  • tango
  • jive.

Dodaj komentarz


Moim zdaniem warto umożliwić swojemu dziecku wzięcie udziału w kusie tańca towarzyskiego. Być może taniec stanie się jego wielką pasją, bez której nie będzie wyobrażał sobie życia.
Opublikowane przez: Dasengon Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

Również W Pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Trakt Brzeski 58

Warszawa

Zobacz

Invenco Sp. z.o.o.

Al. Żwirki i Wigury 93

Warszawa

Zobacz