Pakowanie produktów płynnych - Skypack Maszyny Pakujące

Pakowanie produktów płynnych - Skypack Maszyny Pakujące

Opis

Jest wiele produktów płynnych i półpłynnych, które wymagają specjalnego rodzaju pakowania. Do takich produktów należą, m.in.:

  • sosy
  • oleje
  • środki czyszczące
  • koncentraty i ketchupy.

Na skypack.pl można zapoznać się ze specyfikacją pionowych maszyn pakujących, które mogą zapakować ok. 200 torebek foliowych na minutę. Pakowanie produktów płynnych odbywa się za pomocą nowoczesnej maszyny CBP 320 bądź CBP 420. Są to maszyny wydajne i bardzo proste w obsłudze. Rekomendowana firma, oprócz maszyn pakujących, oferuje też do nich wyposażenie dodatkowe. Mogą to być liczniki, dozowniki czy też urządzenia do etykietowania.

Polecana firma gwarantuje szybkie i atrakcyjne cenowo usługi pakowania zarówno środków płynnych, półpłynnych, jak i sypkich. Można skorzystać z usług pakowania albo można zamówić do swojego zakładu maszyny pakujące i oprzyrządowanie dodatkowe prosto od dystrybutora. Wszystko zależy od zapotrzebowania i możliwości finansowych klienta.

Dodaj komentarz


Zakup maszyn pakujących od tej firmy okazał się najlepszym wyborem! Mają w swojej ofercie nowoczesne i wydajne urządzenia. :)
Opublikowane przez: ticklishladybug411 Data: 2020-06-19 15:00:06 Ocena: 4

Również W Pobliżu:

AudioHifi

Podklasztorna 67

Kielce

Zobacz

Airfresh Artur Piotrowki

Zbożowa 21

Kielce

Zobacz

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

Pułaskiego 7

Końskie

Zobacz